Os 8075 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBt278 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 10.54 | 0.00 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 10.09 | 4v | ||
Plzeň-Koterov | 10.15 | 10.16 | 4 | ||
Starý Plzenec | 10.21 | 10.22 | 3 | ||
Šťáhlavy | 10.25 | 10.26 | 1 | ||
Nezvěstice | 10.29 | 10.31 | |||
Zdemyslice | 10.34 | 10.35 | |||
Blovice | 10.38 | 10.40 | 2 | ||
Ždírec u Plzně | 10.44 | 10.46 | 3 | ||
Srby | 10.49 | 10.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci