R 806 | |
Řazení vlaku: 362 + AB349 + BDs450 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 14.45 | 0.00 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.00 | 13.20 | |||
Přerov | 13.34 | 13.36 | 1 | ||
Hulín | 13.46 | 13.48 | 1/2 | ||
Otrokovice | 13.56 | 13.58 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.07 | 14.09 | 1/3 | ||
Moravský Písek | 14.17 | 14.19 | 2 | ||
Hodonín | 14.30 | 14.31 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci