Os 8039 | |
Řazení vlaku: 242 + 2xBt278 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horažďovice předměstí | 19.24 | 0.00 | 4 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 18.09 | 4v | ||
Plzeň-Koterov | 18.15 | 18.16 | 4 | ||
Starý Plzenec | 18.21 | 18.22 | 3 | ||
Šťáhlavy | 18.25 | 18.26 | 1 | ||
Nezvěstice | 18.29 | 18.31 | |||
Zdemyslice | 18.34 | 18.35 | |||
Blovice | 18.38 | 18.40 | 2 | ||
Ždírec u Plzně | 18.44 | 18.46 | 3 | ||
Srby | 18.49 | 18.49 | |||
Nepomuk | 18.54 | 18.56 | 3 | ||
Mileč | 19.01 | 19.01 | |||
Nekvasovy | 19.04 | 19.05 | |||
Kovčín | 19.08 | 19.08 | |||
Pačejov | 19.11 | 19.12 | 4 | ||
Jetenovice | 19.16 | 19.16 | |||
Velký Bor | 19.20 | 19.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci