Os 8034 | |
Řazení vlaku: 242 + Bt283 + 3xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13.53 | 0.00 | 4 | ||
Horažďovice předměstí | 0.00 | 12.43 | 5 | ||
Velký Bor | 12.46 | 12.47 | |||
Jetenovice | 12.50 | 12.51 | |||
Pačejov | 12.54 | 12.55 | 3 | ||
Kovčín | 12.58 | 12.58 | |||
Nekvasovy | 13.01 | 13.02 | |||
Mileč | 13.05 | 13.05 | |||
Nepomuk | 13.08 | 13.09 | 4 | ||
Srby | 13.12 | 13.13 | |||
Ždírec u Plzně | 13.16 | 13.17 | 3 | ||
Blovice | 13.22 | 13.24 | 1 | ||
Zdemyslice | 13.27 | 13.27 | |||
Nezvěstice | 13.30 | 13.31 | |||
Šťáhlavy | 13.34 | 13.35 | 1 | ||
Starý Plzenec | 13.38 | 13.39 | 4 | ||
Plzeň-Koterov | 13.45 | 13.47 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci