Os 7884 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 22.46 | 0.00 | 1v | ||
Rokycany | 0.00 | 22.21 | 1 | ||
Klabava | 22.25 | 22.25 | |||
Ejpovice | 22.28 | 22.28 | |||
Dýšina-Horomyslice | 22.30 | 22.30 | |||
Chrást u Plzně | 22.33 | 22.34 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 22.42 | 22.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci