Os 7726 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 12.40 | 0.00 | 1 | ||
Rakovník | 0.00 | 11.39 | 5 | ||
Chlum u Rakovníka | 11.44 | 11.44 | |||
Lašovice | 11.47 | 11.47 | 2 | ||
Pustověty | 11.50 | 11.50 | |||
Městečko u Křivoklátu | 11.54 | 11.55 | 2 | ||
Křivoklát | 11.57 | 11.58 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 12.01 | 12.01 | 2 | ||
Újezd nad Zbečnem | 12.07 | 12.07 | |||
Zbečno | 12.10 | 12.11 | 2 | ||
Račice nad Berounkou | 12.14 | 12.14 | |||
Žloukovice | 12.17 | 12.17 | |||
Nižbor | 12.22 | 12.22 | 2 | ||
Hýskov | 12.27 | 12.31 | 2 | ||
Beroun-Závodí | 12.36 | 12.37 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci