R 766 | |
Řazení vlaku: 363 + B255 + 5xB249 + Ds952 + BDbmsee448 + A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 23.58 | 0.00 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 20.16 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 20.23 | 20.24 | 3 | ||
Beroun | 20.53 | 20.54 | 2 | ||
Hořovice | 21.09 | 21.10 | 4 | ||
Rokycany | 21.33 | 21.35 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.54 | 22.05 | 1v | ||
Stříbro | 22.40 | 22.41 | 3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 23.09 | 23.10 | 3 | ||
Mariánské Lázně | 23.22 | 23.24 | 2 | ||
Lázně Kynžvart | 23.33 | 23.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci