Os 7649 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 + 810 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 18.49 | 0.00 | 1v | ||
Blatno u Jesenice | 0.00 | 17.25 | 3 | ||
Pastuchovice | 17.29 | 17.30 | |||
Žihle | 17.36 | 17.37 | 2 | ||
Potvorov | 17.41 | 17.42 | |||
Mladotice | 17.48 | 17.49 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 17.51 | 17.52 | |||
Horní Hradiště | 17.56 | 17.56 | |||
Plasy | 17.59 | 18.03 | 2 | ||
Kaznějov | 18.10 | 18.11 | 3 | ||
Obora u Kaznějova | 18.17 | 18.17 | |||
Horní Bříza | 18.22 | 18.22 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 18.25 | 18.26 | |||
Třemošná u Plzně | 18.32 | 18.33 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 18.35 | 18.36 | |||
Plzeň-Bolevec | 18.38 | 18.39 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 18.43 | 18.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci