Os 7636 | |
Řazení vlaku: 842 + Btx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Podbořany | 16.21 | 0.00 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 14.15 | 2v | ||
Plzeň-Bílá Hora | 14.20 | 14.21 | |||
Plzeň-Bolevec | 14.24 | 14.25 | |||
Plzeň-Orlík | 14.28 | 14.28 | |||
Třemošná u Plzně | 14.31 | 14.35 | 2 | ||
Horní Bříza zastávka | 14.41 | 14.41 | |||
Horní Bříza | 14.45 | 14.46 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 14.51 | 14.52 | |||
Kaznějov | 14.57 | 14.58 | 3 | ||
Plasy | 15.05 | 15.17 | 2 | ||
Horní Hradiště | 15.20 | 15.21 | |||
Mladotice zastávka | 15.25 | 15.25 | |||
Mladotice | 15.28 | 15.28 | 3 | ||
Potvorov | 15.34 | 15.35 | |||
Žihle | 15.39 | 15.40 | 2 | ||
Pastuchovice | 15.45 | 15.46 | |||
Blatno u Jesenice | 15.50 | 15.51 | 3 | ||
Stebno | 15.55 | 15.56 | |||
Petrohrad | 15.59 | 16.00 | 2 | ||
Kryry | 16.05 | 16.05 | 2 | ||
Vroutek | 16.11 | 16.12 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci