Os 7544 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 13.13 | 0.00 | 3 | ||
Klatovy | 0.00 | 12.02 | 2 | ||
Bezděkov u Klatov | 12.06 | 12.06 | |||
Janovice nad Úhlavou | 12.11 | 12.12 | 2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 12.17 | 12.17 | |||
Nýrsko | 12.22 | 12.22 | 2 | ||
Dešenice | 12.27 | 12.28 | |||
Zelená Lhota | 12.35 | 12.36 | 2 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 12.45 | 12.46 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 12.52 | 12.52 | |||
Špičák | 12.59 | 13.01 | 2 | ||
Železná Ruda město | 13.05 | 13.06 | |||
Železná Ruda centrum | 13.09 | 13.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci