Os 7518 | |
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + 3xBdt279 + Bt283 + 2xBt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 15.11 | 0.00 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 14.10 | 1z | ||
Plzeň zastávka | 14.12 | 14.13 | |||
Plzeň-Doudlevce | 14.16 | 14.16 | |||
Plzeň-Valcha | 14.20 | 14.21 | 3 | ||
Dobřany | 14.28 | 14.29 | 3 | ||
Chlumčany u Dobřan | 14.33 | 14.35 | 1 | ||
Přeštice-Zastávka | 14.38 | 14.38 | |||
Přeštice | 14.42 | 14.43 | 3 | ||
Lužany | 14.46 | 14.46 | |||
Borovy | 14.48 | 14.49 | |||
Červené Poříčí | 14.53 | 14.53 | |||
Švihov u Klatov | 14.56 | 14.59 | 1 | ||
Dehtín | 15.02 | 15.02 | |||
Točník | 15.06 | 15.06 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci