Os 7356/7 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 18.48 | 0.00 | 2 | ||
Mariánské Lázně | 19.41 | 0.00 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 0.00 | 16.57 | 2 | ||
Kotvina | 17.01 | 17.01 | |||
Perštejn | 17.05 | 17.06 | 1 | ||
Boč | 17.09 | 17.09 | |||
Stráž nad Ohří | 17.13 | 17.13 | 1/2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 17.19 | 17.19 | 4 | ||
Ostrov nad Ohří | 17.25 | 17.26 | 3 | ||
Hájek | 17.33 | 17.33 | 2 | ||
Dalovice | 17.38 | 17.39 | 4 | ||
Karlovy Vary | 17.42 | 17.44 | 2/2 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 17.49 | 17.49 | 2 | ||
Chodov | 17.56 | 17.57 | 4 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 18.01 | 18.02 | 2 | ||
Královské Poříčí | 18.07 | 18.08 | |||
Sokolov | 18.11 | 18.13 | 3 | ||
Citice | 18.17 | 18.17 | 1 | ||
Hlavno | 18.19 | 18.19 | |||
Dasnice | 18.25 | 18.26 | 4 | ||
Kynšperk nad Ohří | 18.31 | 18.32 | 4 | ||
Nebanice | 18.35 | 18.35 | |||
Tršnice | 18.41 | 18.42 | |||
Cheb | 0.00 | 19.04 | 2 | ||
Cheb-Všeboř | 19.09 | 19.09 | |||
Stebnice | 19.13 | 19.14 | |||
Lipová u Chebu | 19.18 | 19.18 | 2 | ||
Salajna | 19.22 | 19.22 | 1 | ||
Dolní Žandov | 19.26 | 19.27 | 3 | ||
Lázně Kynžvart | 19.31 | 19.33 | 3 | ||
Valy u Mariánských Lázní | 19.37 | 19.38 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci