Os 7312 | |
Řazení vlaku: 242 + Bt283 + 2xBdt279 + Bt278 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 21.07 | 0.00 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 0.00 | 18.23 | 3v | ||
Plzeň-Jižní Předměstí | 18.25 | 18.26 | 1 | ||
Plzeň-Zadní Skvrňany | 18.29 | 18.29 | |||
Plzeň-Křimice | 18.31 | 18.32 | 1 | ||
Vochov | 18.34 | 18.35 | |||
Kozolupy | 18.38 | 18.39 | 1 | ||
Plešnice | 18.45 | 18.46 | |||
Pňovany zastávka | 18.50 | 18.50 | |||
Pňovany | 18.53 | 18.58 | 2 | ||
Vranov u Stříbra | 19.04 | 19.05 | 2 | ||
Stříbro | 19.09 | 19.10 | 3 | ||
Milíkov | 19.14 | 19.17 | 1/1 | ||
Svojšín | 19.21 | 19.22 | 2 | ||
Ošelín | 19.28 | 19.29 | 1/1 | ||
Pavlovice | 19.36 | 19.37 | 3 | ||
Brod nad Tichou | 19.41 | 19.42 | 1/1 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 19.46 | 19.58 | 3 | ||
Chodová Planá | 20.03 | 20.03 | 1 | ||
Mariánské Lázně | 20.10 | 20.31 | 2 | ||
Valy u Mariánských Lázní | 20.34 | 20.36 | 2 | ||
Lázně Kynžvart | 20.40 | 20.41 | 3 | ||
Dolní Žandov | 20.46 | 20.46 | 3 | ||
Salajna | 20.50 | 20.51 | 1 | ||
Lipová u Chebu | 20.55 | 20.56 | 2 | ||
Stebnice | 20.59 | 20.59 | |||
Cheb-Všeboř | 21.02 | 21.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci