..: Trasa vlaku R 724 - JŘ 2008 :..
R 724
Řazení vlaku: 163 + 2xB249 + BDs450 + AB349  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ústí nad Labem západ  23.09 0.00 4
  Kolín  0.00 21.15 5
  Velký Osek  21.21 21.22 4
  Poděbrady  21.28 21.29 2
  Nymburk hlavní nádraží  21.35 21.39 1
  Lysá nad Labem  21.49 21.51 1/2
  Stará Boleslav  21.58 21.58 3
  Všetaty  22.07 22.08 2/1
  Mělník  22.15 22.16 3
  Štětí  22.26 22.27 5
  Litoměřice město  22.43 22.45  
  Ústí nad Labem-Střekov  23.03 23.05 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster