..: Trasa vlaku R 723 - JŘ 2008 :..
R 723
Řazení vlaku: 163 + AB349 + BDs450 + 2xB249  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín  18.36 0.00 5
  Ústí nad Labem západ  0.00 16.45 4
  Ústí nad Labem-Střekov  16.49 16.50 2
  Litoměřice město  17.08 17.10  
  Štětí  17.26 17.27 4
  Mělník  17.36 17.38 2
  Všetaty  17.45 17.46 2/2
  Stará Boleslav  17.55 17.55 2
  Lysá nad Labem  18.03 18.04 2
  Nymburk hlavní nádraží  18.14 18.16 1
  Poděbrady  18.21 18.23 1/2
  Velký Osek  18.28 18.29 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster