..: Trasa vlaku R 722 - JŘ 2008 :..
R 722
Řazení vlaku: 163 + 2xB249 + BDs450 + AB349  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ústí nad Labem západ  21.09 0.00 4
  Kolín  0.00 19.15 5
  Velký Osek  19.21 19.22 4
  Poděbrady  19.28 19.29 2
  Nymburk hlavní nádraží  19.35 19.39 1
  Lysá nad Labem  19.49 19.51 1/2
  Stará Boleslav  19.58 19.58 3
  Všetaty  20.07 20.08 2/1
  Mělník  20.15 20.16 3
  Štětí  20.26 20.27 5
  Litoměřice město  20.43 20.45  
  Ústí nad Labem-Střekov  21.03 21.05 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster