..: Trasa vlaku R 718 - JŘ 2008 :..
R 718
Řazení vlaku: 163 + 3xB249 + BDs450 + AB349  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ústí nad Labem západ  17.09 0.00 4
  Kolín  0.00 15.15 5
  Velký Osek  15.21 15.22 4
  Poděbrady  15.28 15.29 2
  Nymburk hlavní nádraží  15.35 15.39 1
  Lysá nad Labem  15.49 15.51 1/2
  Stará Boleslav  15.58 15.58 3
  Všetaty  16.07 16.08 2/1
  Mělník  16.15 16.16 3
  Štětí  16.26 16.27 5
  Litoměřice město  16.43 16.45  
  Ústí nad Labem-Střekov  17.03 17.05 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster