..: Trasa vlaku R 715 - JŘ 2008 :..
R 715
Řazení vlaku: 163 + AB349 + BDs450 + 2xB249  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín  10.36 0.00 5
  Ústí nad Labem západ  0.00 8.45 4
  Ústí nad Labem-Střekov  8.49 8.50 2
  Litoměřice město  9.08 9.10  
  Štětí  9.26 9.27 4
  Mělník  9.36 9.38 2
  Všetaty  9.45 9.46 2/2
  Stará Boleslav  9.55 9.55 2
  Lysá nad Labem  10.03 10.04 2
  Nymburk hlavní nádraží  10.14 10.16 1
  Poděbrady  10.21 10.23 1/2
  Velký Osek  10.28 10.29 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster