..: Trasa vlaku R 712 - JŘ 2008 :..
R 712
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + 2xB249 + BDs450 + AB349  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ústí nad Labem západ  11.09 0.00 4
  Kolín  0.00 9.15 5
  Velký Osek  9.21 9.22 4
  Poděbrady  9.28 9.29 2
  Nymburk hlavní nádraží  9.35 9.39 1
  Lysá nad Labem  9.49 9.51 1/2
  Stará Boleslav  9.58 9.58 3
  Všetaty  10.07 10.08 2/1
  Mělník  10.15 10.16 3
  Štětí  10.26 10.27 5
  Litoměřice město  10.43 10.45  
  Ústí nad Labem-Střekov  11.03 11.05 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster