..: Trasa vlaku R 711 - JŘ 2008 :..
R 711
Řazení vlaku: 163 + AB349 + BDs450 + 2xB249  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín  6.36 0.00 5
  Ústí nad Labem západ  0.00 4.45 4
  Ústí nad Labem-Střekov  4.49 4.50 2
  Litoměřice město  5.08 5.10  
  Štětí  5.26 5.27 4
  Mělník  5.36 5.38 2
  Všetaty  5.45 5.46 2/2
  Stará Boleslav  5.55 5.55 2
  Lysá nad Labem  6.03 6.04 2
  Nymburk hlavní nádraží  6.14 6.16 1
  Poděbrady  6.21 6.23 1/2
  Velký Osek  6.28 6.29 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster