..: Trasa vlaku R 710 - JŘ 2008 :..
R 710
Řazení vlaku: 163 + 2xB249 + BDs450 + AB349  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ústí nad Labem západ  9.09 0.00 4
  Kolín  0.00 7.15 5
  Velký Osek  7.21 7.22 4
  Poděbrady  7.28 7.29 2
  Nymburk hlavní nádraží  7.35 7.39 1
  Lysá nad Labem  7.49 7.51 1/2
  Stará Boleslav  7.58 7.58 3
  Všetaty  8.07 8.08 2/1
  Mělník  8.15 8.16 3
  Štětí  8.26 8.27 5
  Litoměřice město  8.43 8.45  
  Ústí nad Labem-Střekov  9.03 9.05 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster