Os 7079 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 15.44 | 0.00 | 4 | ||
Klášterec nad Ohří | 0.00 | 15.06 | 3 | ||
Kadaň-Prunéřov | 15.11 | 15.12 | 3 | ||
Málkov | 15.17 | 15.17 | |||
Chomutov | 15.22 | 15.24 | 3 | ||
Odb Chomutov město | 15.26 | 15.27 | |||
Jirkov zastávka | 15.30 | 15.31 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci