R 707 „Hradišťan“ | |
Řazení vlaku: 150 + WR851 + A151 + BDbmrsee447 + 6xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 15.47 | 0.00 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 10.38 | 5 | ||
Praha-Vršovice | 10.42 | 10.43 | 2 | ||
Kolín | 11.29 | 11.31 | 2 | ||
Přelouč | 11.48 | 11.49 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.58 | 12.00 | 4 | ||
Choceň | 12.17 | 12.18 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 12.31 | 12.32 | pražské/3 | ||
Česká Třebová | 12.41 | 12.43 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 13.07 | 13.09 | 3 | ||
Červenka | 13.30 | 13.31 | 1/4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.45 | 13.48 | |||
Přerov | 14.02 | 14.09 | 1 | ||
Hulín | 14.19 | 14.21 | 1/2 | ||
Otrokovice | 14.29 | 14.31 | 1/3 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 14.42 | 14.52 | 1/2 | ||
Uherské Hradiště | 14.58 | 15.02 | 2 | ||
Kunovice | 15.04 | 15.04 | |||
Uherský Brod | 15.21 | 15.24 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 15.29 | 15.32 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci