Os 7057 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 21.07 | 0.00 | 1 | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 0.00 | 20.17 | |||
Karlovy Vary | 20.22 | 20.24 | 3/3 | ||
Dalovice | 20.27 | 20.27 | 5 | ||
Hájek | 20.32 | 20.33 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 20.39 | 20.40 | 3 | ||
Vojkovice nad Ohří | 20.45 | 20.45 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 20.51 | 20.51 | 1/2 | ||
Boč | 20.55 | 20.55 | |||
Perštejn | 20.58 | 20.59 | 2 | ||
Kotvina | 21.02 | 21.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci