Os 7051 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 11.04 | 0.00 | |||
Karlovy Vary | 0.00 | 10.21 | 1/1 | ||
Dalovice | 10.24 | 10.24 | 5 | ||
Hájek | 10.29 | 10.30 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 10.36 | 10.37 | 4 | ||
Vojkovice nad Ohří | 10.42 | 10.43 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 10.48 | 10.49 | 1/1 | ||
Boč | 10.51 | 10.52 | |||
Perštejn | 10.55 | 10.56 | 2 | ||
Kotvina | 10.59 | 11.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci