Os 6868/9 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.58 | 0.00 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 20.28 | 0.00 | 2 | ||
Most | 0.00 | 19.03 | 2 | ||
Želenice nad Bílinou | 19.07 | 19.08 | |||
Bílina kyselka | 19.11 | 19.12 | |||
Bílina | 19.14 | 19.15 | 1 | ||
Chotějovice | 19.17 | 19.18 | |||
Želénky | 19.21 | 19.22 | |||
Duchcov | 19.24 | 19.25 | |||
Oldřichov u Duchcova | 19.28 | 19.29 | 2 | ||
Řetenice | 19.31 | 19.32 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 19.35 | 19.36 | 2 | ||
Proboštov | 19.38 | 19.39 | |||
Bohosudov | 19.42 | 19.43 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 19.54 | 19.56 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 20.00 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 20.03 | 20.03 | 1 | ||
Neštěmice | 20.05 | 20.06 | |||
Mojžíř | 20.08 | 20.08 | |||
Neštědice | 20.10 | 20.10 | |||
Povrly | 20.12 | 20.12 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 20.15 | 20.16 | |||
Dobkovice | 20.19 | 20.20 | |||
Choratice | 20.21 | 20.22 | |||
Vilsnice | 20.24 | 20.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci