Os 6862/3 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.58 | 0.00 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 17.28 | 0.00 | 2 | ||
Most | 0.00 | 16.03 | 2 | ||
Želenice nad Bílinou | 16.07 | 16.08 | |||
Bílina kyselka | 16.11 | 16.12 | |||
Bílina | 16.14 | 16.15 | 1 | ||
Chotějovice | 16.17 | 16.18 | |||
Želénky | 16.21 | 16.22 | |||
Duchcov | 16.24 | 16.25 | |||
Oldřichov u Duchcova | 16.28 | 16.29 | 2 | ||
Řetenice | 16.31 | 16.32 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 16.35 | 16.36 | 2 | ||
Proboštov | 16.38 | 16.39 | |||
Bohosudov | 16.42 | 16.43 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 16.54 | 16.56 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 17.00 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 17.03 | 17.03 | 1 | ||
Neštěmice | 17.05 | 17.06 | |||
Mojžíř | 17.08 | 17.08 | |||
Neštědice | 17.10 | 17.10 | |||
Povrly | 17.12 | 17.12 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 17.15 | 17.16 | |||
Dobkovice | 17.19 | 17.20 | |||
Choratice | 17.21 | 17.22 | |||
Vilsnice | 17.24 | 17.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci