Os 6840/1 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.58 | 0.00 | 2 | ||
Děčín hlavní nádraží | 6.28 | 0.00 | 2 | ||
Chomutov | 0.00 | 4.33 | 6 | ||
Odb Chomutov město | 4.35 | 4.36 | |||
Jirkov zastávka | 4.39 | 4.40 | |||
Most | 4.53 | 5.03 | 3 | ||
Želenice nad Bílinou | 5.07 | 5.08 | |||
Bílina kyselka | 5.11 | 5.12 | |||
Bílina | 5.14 | 5.15 | 1 | ||
Chotějovice | 5.17 | 5.18 | |||
Želénky | 5.21 | 5.22 | |||
Duchcov | 5.24 | 5.25 | |||
Oldřichov u Duchcova | 5.28 | 5.29 | 2 | ||
Řetenice | 5.31 | 5.32 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 5.35 | 5.36 | 2 | ||
Proboštov | 5.38 | 5.39 | |||
Bohosudov | 5.42 | 5.43 | 3 | ||
Chabařovice | 5.45 | 5.46 | 2/2 | ||
Ústí nad Labem západ | 5.54 | 5.56 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 6.00 | 2 | ||
Ústí nad Labem sever | 6.03 | 6.03 | 1 | ||
Neštěmice | 6.05 | 6.06 | |||
Mojžíř | 6.08 | 6.08 | |||
Neštědice | 6.10 | 6.10 | |||
Povrly | 6.12 | 6.12 | 2 | ||
Povrly-Roztoky | 6.15 | 6.16 | |||
Dobkovice | 6.19 | 6.20 | |||
Choratice | 6.21 | 6.22 | |||
Vilsnice | 6.24 | 6.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci