R 682 | |
Řazení vlaku: 362 + 3xB249 + 2xBeer273 + BDbmsee448 + Aee152 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 22.05 | 0.00 | 4 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 18.24 | II | ||
Brno-Královo Pole | 18.34 | 18.35 | 3/2 | ||
Kuřim | 18.42 | 18.43 | 3/2 | ||
Tišnov | 18.50 | 18.51 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 19.31 | 19.32 | 2/2 | ||
Přibyslav | 19.43 | 19.44 | 1/2 | ||
Havlíčkův Brod | 19.56 | 19.58 | 2 | ||
Světlá nad Sázavou | 20.12 | 20.13 | 7 | ||
Golčův Jeníkov město | 20.36 | 20.37 | |||
Čáslav | 20.49 | 20.50 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 20.58 | 20.59 | 2/2 | ||
Kolín | 21.09 | 21.11 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci