Os 6812 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 11.52 | 0.00 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 10.57 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 10.59 | 11.00 | 2 | ||
Bohosudov | 11.10 | 11.11 | 2 | ||
Proboštov | 11.13 | 11.14 | |||
Teplice v Čechách | 11.17 | 11.18 | 2 | ||
Řetenice | 11.20 | 11.21 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 11.23 | 11.24 | 2 | ||
Duchcov | 11.27 | 11.28 | |||
Želénky | 11.30 | 11.31 | |||
Chotějovice | 11.33 | 11.34 | |||
Bílina | 11.37 | 11.38 | 2 | ||
Bílina kyselka | 11.40 | 11.41 | |||
Želenice nad Bílinou | 11.45 | 11.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci