Os 6802 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 7.24 | 0.00 | 6 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 0.00 | 5.57 | 1 | ||
Ústí nad Labem západ | 5.59 | 6.00 | 2 | ||
Chabařovice | 6.07 | 6.08 | 3/1 | ||
Bohosudov | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Proboštov | 6.13 | 6.14 | |||
Teplice v Čechách | 6.17 | 6.18 | 2 | ||
Řetenice | 6.20 | 6.21 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 6.23 | 6.24 | 2 | ||
Duchcov | 6.27 | 6.28 | |||
Želénky | 6.30 | 6.31 | |||
Chotějovice | 6.33 | 6.34 | |||
Bílina | 6.37 | 6.38 | 2 | ||
Bílina kyselka | 6.40 | 6.41 | |||
Želenice nad Bílinou | 6.45 | 6.46 | |||
Most | 6.52 | 7.00 | 3 | ||
Třebušice | 7.06 | 7.07 | 1 | ||
Kyjice | 7.12 | 7.13 | 1 | ||
Jirkov zastávka | 7.16 | 7.17 | |||
Odb Chomutov město | 7.20 | 7.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci