R 680 | |
Řazení vlaku: 362 + 4xB249 + 2xBeer273 + BDbmsee448 + Aee145 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 18.05 | 0.00 | 4 | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 14.24 | II | ||
Brno-Královo Pole | 14.34 | 14.35 | 3/2 | ||
Tišnov | 14.50 | 14.51 | 2/2 | ||
Žďár nad Sázavou | 15.31 | 15.32 | 2/2 | ||
Přibyslav | 15.43 | 15.44 | 1/2 | ||
Havlíčkův Brod | 15.56 | 15.58 | 2 | ||
Světlá nad Sázavou | 16.12 | 16.13 | 7 | ||
Golčův Jeníkov město | 16.36 | 16.37 | |||
Čáslav | 16.49 | 16.50 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 16.58 | 16.59 | 2/2 | ||
Kolín | 17.09 | 17.11 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci