Os 6769 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 19.26 | 0.00 | 2 | ||
Most | 0.00 | 18.57 | 2 | ||
Obrnice | 19.02 | 19.02 | |||
Bečov u Mostu | 19.09 | 19.09 | 2 | ||
Břvany | 19.15 | 19.15 | 2 | ||
Lenešice | 19.21 | 19.22 | 3 | ||
Dobroměřice | 19.24 | 19.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci