Os 6732 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 7.24 | 0.00 | 4 | ||
Louny | 0.00 | 6.05 | 2 | ||
Louny střed | 6.08 | 6.08 | |||
Louny město | 6.10 | 6.10 | |||
Jimlín | 6.15 | 6.15 | |||
Opočno u Loun | 6.18 | 6.18 | |||
Touchovice u Loun | 6.21 | 6.21 | |||
Hřivice | 6.23 | 6.24 | 3 | ||
Konětopy | 6.28 | 6.28 | |||
Solopysky | 6.34 | 6.34 | |||
Domoušice | 6.40 | 6.41 | 3 | ||
Mutějovice | 6.47 | 6.50 | 2 | ||
Kounov | 6.55 | 6.55 | |||
Janov u Rakovníka | 6.59 | 6.59 | |||
Svojetín | 7.01 | 7.02 | 2 | ||
Hořesedly | 7.07 | 7.07 | |||
Chrášťany | 7.11 | 7.12 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci