Os 6718/9 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Louny | 7.32 | 0.00 | 2 | ||
Most | 8.08 | 0.00 | 1 | ||
Rakovník | 0.00 | 6.16 | 5 | ||
Chrášťany | 6.27 | 6.27 | 2 | ||
Hořesedly | 6.32 | 6.32 | |||
Svojetín | 6.37 | 6.38 | 2 | ||
Janov u Rakovníka | 6.40 | 6.40 | |||
Kounov | 6.44 | 6.44 | |||
Mutějovice | 6.48 | 6.49 | 2 | ||
Domoušice | 6.56 | 6.56 | 3 | ||
Solopysky | 7.03 | 7.03 | |||
Konětopy | 7.07 | 7.07 | |||
Hřivice | 7.10 | 7.11 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 7.14 | 7.14 | |||
Opočno u Loun | 7.17 | 7.17 | |||
Jimlín | 7.20 | 7.20 | |||
Louny město | 7.28 | 7.28 | |||
Louny střed | 7.30 | 7.30 | |||
Louny | 0.00 | 7.35 | 2 | ||
Dobroměřice | 7.38 | 7.38 | |||
Lenešice | 7.40 | 7.40 | 3 | ||
Břvany | 7.46 | 7.47 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 7.52 | 7.53 | 2 | ||
Obrnice | 8.00 | 8.03 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci