R 664 „Jakub Krčín“ | |
Řazení vlaku: 754 + AB349 + Ds952 + BDbmsee448 + B255 + 2xBp282 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 17.58 | 0.00 | 3v | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 11.20 | V | ||
Náměšť nad Oslavou | 12.07 | 12.09 | 2 | ||
Třebíč | 12.30 | 12.32 | 2 | ||
Okříšky | 12.45 | 12.46 | 1/2 | ||
Jihlava | 13.18 | 13.24 | 2 | ||
Jihlava město | 13.27 | 13.27 | 2 | ||
Kostelec u Jihlavy | 13.41 | 13.42 | 4 | ||
Horní Cerekev | 13.58 | 14.01 | 3 | ||
Počátky-Žirovnice | 14.19 | 14.20 | 1 | ||
Jindřichův Hradec | 14.43 | 14.45 | 2 | ||
Kardašova Řečice | 14.59 | 15.00 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
České Budějovice | 15.48 | 16.02 | 3 | ||
Číčenice | 16.26 | 16.27 | 2 | ||
Protivín | 16.32 | 16.33 | 3 | ||
Ražice | 16.39 | 16.40 | 3 | ||
Strakonice | 16.51 | 16.52 | 3 | ||
Horažďovice předměstí | 17.08 | 17.10 | 5 | ||
Nepomuk | 17.29 | 17.30 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci