Os 6636 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 21.15 | 0.00 | 4 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 0.00 | 20.30 | 1/3 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 20.32 | 20.32 | |||
Stružnice | 20.39 | 20.39 | 2 | ||
Horní Police | 20.43 | 20.44 | 2 | ||
Žandov | 20.46 | 20.46 | |||
Starý Šachov | 20.49 | 20.49 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 20.53 | 20.54 | 2 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 20.58 | 20.59 | 3 | ||
Malá Veleň | 21.02 | 21.02 | |||
Březiny u Děčína | 21.06 | 21.06 | |||
Děčín východ | 21.10 | 21.11 | 3 hor. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci