Os 6610 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 16.27 | 0.00 | 1/3 | ||
Liberec | 0.00 | 14.51 | 3 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 14.57 | 14.58 | 3 | ||
Ostašov | 15.01 | 15.01 | |||
Karlov pod Ještědem | 15.05 | 15.08 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | 15.13 | 15.13 | |||
Novina | 15.16 | 15.16 | |||
Křižany | 15.20 | 15.29 | 1 | ||
Zdislava | 15.34 | 15.34 | |||
Rynoltice | 15.39 | 15.40 | 2 | ||
Lvová | 15.44 | 15.44 | |||
Jablonné v Podještědí | 15.48 | 15.48 | 2 | ||
Velký Valtinov | 15.52 | 15.53 | |||
Brniště | 15.56 | 15.57 | 2 | ||
Velký Grunov | 15.59 | 15.59 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 16.02 | 16.03 | |||
Mimoň | 16.06 | 16.07 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 16.14 | 16.14 | |||
Zákupy | 16.16 | 16.17 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 16.19 | 16.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci