Os 6605 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 11.20 | 0.00 | 3a | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 0.00 | 9.45 | 1/3 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 9.51 | 9.51 | |||
Zákupy | 9.54 | 9.55 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | 9.57 | 9.57 | |||
Mimoň | 10.04 | 10.08 | 3 | ||
Pertoltice pod Ralskem | 10.11 | 10.11 | |||
Velký Grunov | 10.14 | 10.14 | |||
Brniště | 10.17 | 10.17 | 2 | ||
Velký Valtinov | 10.21 | 10.21 | |||
Jablonné v Podještědí | 10.25 | 10.26 | 2 | ||
Lvová | 10.30 | 10.30 | |||
Rynoltice | 10.34 | 10.34 | 2 | ||
Zdislava | 10.41 | 10.41 | |||
Křižany | 10.45 | 10.53 | 2 | ||
Novina | 10.56 | 10.57 | |||
Kryštofovo Údolí | 10.59 | 10.59 | |||
Karlov pod Ještědem | 11.04 | 11.07 | 2 | ||
Ostašov | 11.10 | 11.11 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 11.13 | 11.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci