R 645 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBt278 + 5xB249 + Ds952 + BDbmsee448 + A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 20.55 | 0.00 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 18.11 | 7 | ||
Praha-Vršovice | 18.15 | 18.16 | 2 | ||
Čerčany | 18.52 | 18.53 | 3 | ||
Benešov u Prahy | 19.04 | 19.06 | 3 | ||
Olbramovice | 19.18 | 19.20 | 3 | ||
Tábor | 19.51 | 19.52 | 1/3 | ||
Sezimovo Ústí | 19.58 | 19.59 | |||
Planá nad Lužnicí | 20.03 | 20.06 | 2/2 | ||
Soběslav | 20.16 | 20.17 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 20.23 | 20.24 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci