Os 6415 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lysá nad Labem | 17.39 | 0.00 | 1/1 | ||
Ústí nad Labem západ | 0.00 | 16.03 | 4 | ||
Ústí nad Labem-Střekov | 16.07 | 16.08 | 3 | ||
Sebuzín | 16.15 | 16.15 | 3 | ||
Libochovany | 16.19 | 16.20 | |||
Velké Žernoseky | 16.25 | 16.25 | 4 | ||
Litoměřice město | 16.29 | 16.31 | |||
Křešice u Litoměřic | 16.36 | 16.36 | |||
Polepy | 16.39 | 16.40 | 3 | ||
Hoštka | 16.45 | 16.46 | 3 | ||
Štětí | 16.52 | 16.54 | 4 | ||
Liběchov | 16.58 | 16.59 | 4 | ||
Mělník-Mlazice | 17.03 | 17.03 | |||
Mělník | 17.06 | 17.07 | 2 | ||
Malý Újezd | 17.09 | 17.10 | |||
Všetaty | 17.15 | 17.16 | 2/2 | ||
Ovčáry | 17.20 | 17.21 | |||
Dřísy | 17.23 | 17.23 | 3 | ||
Stará Boleslav | 17.27 | 17.28 | 2 | ||
Otradovice | 17.31 | 17.31 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 17.34 | 17.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci