Os 6212 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Varnsdorf | 17.29 | 0.00 | 3 | ||
Liberec | 0.00 | 16.29 | 5 | ||
Machnín | 16.34 | 16.35 | |||
Chrastava-Andělská Hora | 16.38 | 16.38 | |||
Chrastava | 16.41 | 16.42 | 2 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | 16.45 | 16.45 | |||
Chotyně | 16.49 | 16.50 | |||
Hrádek nad Nisou | 16.53 | 16.58 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci