Os 6207 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 11.58 | 0.00 | 1 | ||
Varnsdorf | 0.00 | 11.02 | 3 | ||
Hrádek nad Nisou | 11.32 | 11.32 | 1/1 | ||
Chotyně | 11.36 | 11.36 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 11.41 | 11.41 | |||
Chrastava | 11.45 | 11.45 | 2 | ||
Chrastava-Andělská Hora | 11.48 | 11.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci