Os 6206 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Varnsdorf | 10.43 | 0.00 | 3 | ||
Liberec | 0.00 | 9.29 | 5 | ||
Machnín | 9.34 | 9.35 | |||
Chrastava-Andělská Hora | 9.38 | 9.38 | |||
Chrastava | 9.41 | 9.42 | 2 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | 9.45 | 9.45 | |||
Chotyně | 9.49 | 9.50 | |||
Hrádek nad Nisou | 9.53 | 10.07 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci