Os 6121 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 + 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litoměřice horní nádraží | 7.00 | 0.00 | 3 | ||
Postoloprty | 0.00 | 5.08 | 2 | ||
Březno u Postoloprt | 5.12 | 5.12 | 2 | ||
Louny město | 5.20 | 5.20 | |||
Louny střed | 5.22 | 5.22 | |||
Louny | 5.25 | 5.33 | vlevo/4 | ||
Veltěže | 5.37 | 5.37 | |||
Slavětín nad Ohří | 5.42 | 5.42 | |||
Radonice nad Ohří | 5.45 | 5.46 | |||
Pátek | 5.48 | 5.49 | |||
Koštice nad Ohří | 5.54 | 5.56 | 2 | ||
Křesín | 5.59 | 6.00 | |||
Dubany | 6.03 | 6.04 | |||
Libochovice město | 6.07 | 6.07 | |||
Libochovice | 6.10 | 6.14 | 3 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 6.20 | 6.20 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 6.23 | 6.24 | 1 | ||
Úpohlavy | 6.30 | 6.30 | |||
Čížkovice | 6.33 | 6.34 | 3 | ||
Sulejovice | 6.38 | 6.39 | |||
Lovosice | 6.44 | 6.46 | 3 | ||
Lovosice závod | 6.48 | 6.48 | |||
Žalhostice | 6.52 | 6.53 | 1 | ||
Litoměřice Cihelna | 6.57 | 6.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci