Os 6103 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 11.24 | 0.00 | 2/2 | ||
Postoloprty | 0.00 | 8.13 | 2 | ||
Březno u Postoloprt | 8.17 | 8.17 | 2 | ||
Louny město | 8.25 | 8.25 | |||
Louny střed | 8.27 | 8.27 | |||
Louny | 8.30 | 8.31 | 3 | ||
Veltěže | 8.35 | 8.35 | |||
Slavětín nad Ohří | 8.40 | 8.40 | |||
Radonice nad Ohří | 8.43 | 8.44 | |||
Pátek | 8.46 | 8.47 | |||
Koštice nad Ohří | 8.52 | 8.55 | 2 | ||
Křesín | 8.58 | 8.59 | |||
Dubany | 9.03 | 9.03 | |||
Libochovice město | 9.07 | 9.20 | |||
Libochovice | 9.23 | 9.25 | 3 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 9.30 | 9.30 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 9.32 | 9.33 | 1 | ||
Úpohlavy | 9.39 | 9.39 | |||
Čížkovice | 9.42 | 9.43 | 3 | ||
Sulejovice | 9.48 | 9.48 | |||
Lovosice | 9.53 | 10.01 | 3 | ||
Žalhostice | 10.07 | 10.07 | 2 | ||
Litoměřice Cihelna | 10.11 | 10.11 | |||
Litoměřice horní nádraží | 10.14 | 10.14 | 3 | ||
Trnovany u Litoměřic | 10.19 | 10.20 | |||
Ploskovice | 10.25 | 10.25 | |||
Horní Řepčice | 10.33 | 10.33 | |||
Liběšice | 10.36 | 10.37 | 2 | ||
Úštěk | 10.43 | 10.43 | 4 | ||
Dubičná | 10.50 | 10.50 | |||
Blíževedly | 10.56 | 11.02 | 1 | ||
Kravaře v Čechách | 11.05 | 11.05 | |||
Stvolínky | 11.08 | 11.08 | |||
Zahrádky u České Lípy | 11.16 | 11.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci