Os 6025 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Doksy | 13.59 | 0.00 | 2 | ||
Jedlová | 0.00 | 12.54 | 2 | ||
Nová Huť v Lužických horách | 12.57 | 12.57 | |||
Svor | 13.04 | 13.04 | 4 | ||
Nový Bor | 13.10 | 13.11 | 2 | ||
Skalice u České Lípy | 13.15 | 13.16 | 2 | ||
Česká Lípa střelnice | 13.22 | 13.23 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 13.26 | 13.40 | 1/1 | ||
Srní u České Lípy | 13.47 | 13.47 | 3 | ||
Jestřebí | 13.51 | 13.51 | 2 | ||
Staré Splavy | 13.55 | 13.56 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci