Os 5913 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 18.35 | 0.00 | 3 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 0.00 | 17.04 | 2/1 | ||
Církvice | 17.07 | 17.07 | |||
Třebešice | 17.09 | 17.10 | |||
Čáslav | 17.15 | 17.16 | 2 | ||
Horky u Čáslavi | 17.21 | 17.22 | |||
Golčův Jeníkov | 17.26 | 17.27 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 17.30 | 17.31 | |||
Vlkaneč | 17.38 | 17.39 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 17.42 | 17.42 | |||
Leština u Světlé | 17.45 | 17.46 | 3 | ||
Sázavka | 17.50 | 17.51 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 17.56 | 17.56 | |||
Světlá nad Sázavou | 17.59 | 18.17 | 6 | ||
Pohleď | 18.20 | 18.21 | |||
Okrouhlice | 18.24 | 18.25 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 18.29 | 18.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci