Os 5909 | |
Řazení vlaku: 363 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 14.21 | 0.00 | 3 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 0.00 | 13.07 | 2/1 | ||
Církvice | 13.10 | 13.10 | |||
Třebešice | 13.12 | 13.12 | |||
Čáslav | 13.17 | 13.18 | 3 | ||
Horky u Čáslavi | 13.23 | 13.23 | |||
Golčův Jeníkov | 13.27 | 13.28 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 13.31 | 13.32 | |||
Vlkaneč | 13.39 | 13.40 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 13.43 | 13.44 | |||
Leština u Světlé | 13.47 | 13.48 | 3 | ||
Sázavka | 13.52 | 13.53 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 13.58 | 13.58 | |||
Světlá nad Sázavou | 14.01 | 14.02 | 6 | ||
Pohleď | 14.06 | 14.06 | |||
Okrouhlice | 14.10 | 14.11 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 14.15 | 14.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci