Os 5822 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 18.57 | 0.00 | 3 | ||
Jičín | 0.00 | 17.37 | 1 | ||
Staré Místo u Jičína | 17.41 | 17.41 | |||
Nemyčeves | 17.44 | 17.44 | |||
Jičíněves | 17.48 | 17.48 | |||
Žitětín | 17.51 | 17.51 | |||
Bartoušov zastávka | 17.53 | 17.53 | |||
Pševes | 17.56 | 17.56 | |||
Kopidlno | 18.00 | 18.14 | 4 | ||
Mlýnec | 18.19 | 18.19 | |||
Rožďalovice | 18.24 | 18.25 | 2 | ||
Ledečky | 18.27 | 18.27 | |||
Křinec | 18.33 | 18.39 | 2 | ||
Oskořínek | 18.45 | 18.45 | |||
Veleliby | 18.52 | 18.53 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2008 platí od 9.12.2007 do 13.12.2008.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci